O mojej kolekcji

Zaczęło się banalnie... od kilku flakonów jakieś kilka lat temu. Moja kolekcja od tego czasu się powiększyła i nadal powiększa, co mnie bardzo cieszy.

Na początku zdjęcia niektórych swoich flakonów umieściłam na swoim profilu na FB, które są do tej pory oraz na Instagramie bloga: wyprobowane.pl

Jednak wspólnie z mężem stwierdziliśmy, żeby stworzyć stronę, gdzie będę prezentować swoją kolekcję flakonów, które zgromadziłam do tej pory oraz te, które przybędą w przyszłości.

Kolekcjonuję flakony po perfumach, wodach toaletowych, kolońskich i inne; pełnowymiarowe jak i miniaturki; po perfumach dla kobiet i mężczyzn. Zbieram flakony pełne, z minimalną zawartością jak i puste. Nie pogardzę też flakonami vintage...

Jak powiększa się moja kolekcja? Normalnie... kupuję, otrzymuję w prezencie na specjalne okazje i bez okazji. Mam też okazy zdobyczne, ponieważ dobre duszyczki, nie chcąc wyrzucać swoich do kosza, uszczęśliwiają mnie i „podrzucają” mi je i tym samym same przyczyniają się do powiększania mojej kolekcji za co bardzo DZIĘKUJĘ :)

Kolekcjonuję wszystko to, co związane jest z perfumami, również reklamy, próbki, samplery zapachów oraz książki o perfumach itp.

Jeżeli nie wiecie co zrobić ze swoimi flakonami, ja je chętnie przygarnę. U mnie poczują się jak u siebie w domu ;)

Jeżeli ktoś chciałby nawiązać współpracę odsyłam tutaj: Współpraca