Wody perfumowane

Woda perfumowana to kompozycja, w której stężenie olejków wynosi od 10–20%. Jedno z najpopularniejszych stężeń wykorzystywane w perfumach damskich. Nosi oznaczenie EDP, czyli eau de parfum. Charakteryzuje się dość długą trwałością i silnym zapachem.

EliXir D02 Woman - Inspiracja Calvin Klein Euphoria

Kolor kartonika i etykiety inspirowany jest zapachem Euphoria Calvina Kleina. Moje testy trwały dość długo, ale podyktowane były kilkoma czynnikami (tworzenie strony itp.), ale jednym z nich był też fakt, że chciałam znaleźć jakiś minus w tym zapachu, co rzuciłby jakieś złe światło na te zapach. Na próżno... Nie zawiodłam się tym zapachem. Z początku wyrazisty i mocny z czasem przechodzi w nuty jakie lubię... delikatne, ale z lekkim pazurem.

EliXir M01 Black - Inspiracja Giorgio Armani Code

Przedstawiamy Wam jeden z męskich zapachów inspirowany Code Giorgio Armani. Kolor pudełka jak i etykiety inspirowany oryginałem. Tak jak w przypadku zapachów dla kobiet tak i tu poręczny flakon, który można zabrać wszędzie. W testach brał udział przede wszystkim mój mąż, ponieważ to męski zapach. Mężowi przypadł od razu do gustu. Albo mu się coś podoba, albo nie, więc zapach zdał u męża egzamin.

EliXir D72 Alien - Inspiracja Thierry Mugler Alien

EliXir to inspiracje konkretnymi i znanymi zapachami o czym firma uprzedza, więc jest to w porządku w stosunku do potencjalnego klienta. Samo to, że powstały we współpracy z francuską manufakturą z długoletnią tradycją to Wielki PLUS. Skupię się jednak na samym flakonie i jego zawartości. Uroczy flakon znajduje się w eleganckim pudełeczku. Pojemność 36 ml perfum sprawia, że łatwo się je dozuje, a co najważniejsze można je schować do torebki i użyć w każdej chwili.