EliXir D02 Woman - Inspiracja Calvin Klein Euphoria
EliXir D02 Woman - Inspiracja Calvin Klein Euphoria - Flakony.eu © Dariusz Mazurek Flakony.eu
Flakony.eu Flakony.eu

EliXir D02 Woman - Inspiracja Calvin Klein Euphoria

W skrócie o samej firmie i jej zapachach: 

Perfumy powstały z pasji do perfum i zapachów. To nowość na polskim rynku, ale bardzo szybko się rozwijająca. Są to wody perfumowane, a nie wody toaletowe.

Zamknięte w eleganckim flakoniku perfumy o pojemności 36 ml inspirowane najpiękniejszymi kompozycjami zapachowymi. Powstały przy współpracy z francuską manufakturą produkującą esencje zapachowe od 1926 r. Firma zaopatruje kreatorów perfum pracujących dla najwyższej klasy projektantów.

To perfumy wykreowane z dbałością o każdy najmniejszy szczegół, aby cieszyły zmysły. Każde opakowanie i flakonik oznaczony jest numerem z listy inspiracji, aby w jak najprostszy sposób można było określić preferencje Klienta.
D - zapachy damskie
M - męskie perfumy
Zaperfumowanie wynosi 20 % zawartości olejków co gwarantuje trwałość i wydajność, a pojemność 36 ml sprawia, że produkt jest po prostu wygodny w codziennym użytkowaniu i w dystrybucji. 

EliXir D02 Woman:
Kategoria zapachu: orientalny, kwiatowy
Wyraziste nuty: owoce, kwiaty, piżmo i drzewo

created for you...
...inspired by famous brands

EliXir D02 Woman - Inspiracja Calvin Klein Euphoria - © Dariusz Mazurek Flakony.eu
1 / 13

Opinia Flakony.eu:

Tak jak w przypadku EliXir D72 Alien nakrętka jest kryształowa, choć ja mam trochę w innej wersji. Kolor kartonika i etykiety inspirowany jest zapachem Euphoria Calvina Kleina.

Moje testy trwały dość długo, ale podyktowane były kilkoma czynnikami (tworzenie strony itp.), ale jednym z nich był też fakt, że chciałam znaleźć jakiś minus w tym zapachu, co rzuciłby jakieś złe światło na te zapach. Na próżno...

Nie zawiodłam się tym zapachem. Z początku wyrazisty i mocny z czasem przechodzi w nuty jakie lubię... delikatne, ale z lekkim pazurem. Ważna jest trwałość i tutaj również się nie zawiodłam. Utrzymują się do kilku godzin co bardzo mnie cieszy.

Idealna wersja do tradycyjnej torebki jak i do torebki mini. Aplikacja tak jak w przypadku większości perfum. Trzeba również zaznaczyć, że jest to woda perfumowana, więc trwałość jest wyższa.

Mam być szczera miałam na początku mieszane uczucia jak to będzie z tymi perfumami, ale bardzo myliłam się. Moje obawy były nieuzasadnione. Przekonałam się na własnej skórze dosłownie i w przenośni. Teraz wiem, że nie raz i nie dwa po nie sięgnę, pewna, że będą na mnie „leżały” jak ulał i to na wiele godzin. Już myślę nad kolejnymi zapachami z oferty firmy.

Polecam wszystkim tym, którzy cenią sobie piękny, trwały zapach, wygodne dozowanie oraz to, że można je zabrać wszędzie ze względu na te 36 ml i poręczny flakonik. Cena przystępna a zapach niesamowity i trwały.

Jeżeli chcecie zapoznać się z szerokim wachlarzem perfum dla kobiet jak i dla mężczyzn odsyłam na stronę: https://elixirperfumes.pl 

Moja ocena:

7.1Ogólna ocena6.5Flakon6Nasadka8Aplikator8Opakowanie


 

Dodatkowe informacje

Nazwa:
D02 Woman
Marka:
EliXir
Pojemność:
36 ml
Zawartość:
nowy, pełny