EliXir D72 Alien - Inspiracja Thierry Mugler Alien
EliXir D72 Alien - Inspiracja Thierry Mugler Alien © Dariusz Mazurek Flakony.eu
Flakony.eu Flakony.eu

EliXir D72 Alien - Inspiracja Thierry Mugler Alien

W skrócie o samej firmie i jej zapachach.

Powstały z pasji do perfum i zapachów. To nowość na polskim rynku, ale bardzo szybko się rozwijająca. Są to wody perfumowane, a nie wody toaletowe.

Zamknięte w eleganckim flakoniku perfumy o pojemności 36 ml inspirowane najpiękniejszymi kompozycjami zapachowymi. Powstały przy współpracy z francuską manufakturą produkującą esencje zapachowe od 1926 r. Firma zaopatruje kreatorów perfum pracujących dla najwyższej klasy projektantów.

To perfumy wykreowane z dbałością o każdy najmniejszy szczegół, aby cieszyły zmysły. Każde opakowanie i flakonik oznaczony jest numerem z listy inspiracji, aby w jak najprostszy sposób można było określić preferencje Klienta.
D - zapachy damskie
M - męskie perfumy
Zaperfumowanie wynosi 20 % zawartości olejków co gwarantuje trwałość i wydajność, a pojemność 36 ml sprawia, że produkt jest po prostu wygodny w codziennym użytkowaniu i w dystrybucji. 

EliXir D72 Alien
Kategoria zapachu: kwiatowy, orientalny
Wyraziste nuty: pomarańcza, drzewo, białe kwiaty, bursztyn

created for you...
...inspired by famous brands

EliXir D72 Alien - Inspiracja Thierry Mugler Alien - © Dariusz Mazurek Flakony.eu
1 / 16

Opinia Flakony.eu:

Perfumy inspirowane dla niektórych kojarzą się w negatywny sposób. Ja dochodzę do wniosku, że trzeba dać szansę wszystkim niezależnie czy woda perfumowana kosztuje 20 zł czy jest z tej najwyższej półki. Ja zamówiłam dwa zapachy dla kobiet i dwa dla mężczyzn (dla męża).

EliXir to inspiracje konkretnymi i znanymi zapachami o czym firma uprzedza, więc jest to w porządku w stosunku do potencjalnego klienta. Samo to, że powstały we współpracy z francuską manufakturą z długoletnią tradycją to Wielki PLUS.

Skupię się jednak na samym flakonie i jego zawartości. Uroczy flakon z kryształową nakrętką znajduje się w eleganckim pudełeczku. Pojemność 36 ml perfum sprawia, że łatwo się je dozuje, a co najważniejsze można je schować do torebki i użyć w każdej chwili. To świetna alternatywa dla dużych i ciężkich flakonów. Prosty flakon z etykietą, gdzie umieszczony jest numer inspiracji, nazwa zapachu oraz logo firmy. Wygodna forma dozowania typowa dla perfum.

Co do samego zapachu, mam być szczera myślałam, że zapach w tej cenie będzie chwilowy, ulotny...nic bardziej mylnego. Jednak można mnie jeszcze bardzo pozytywnie zaskoczyć. Nie chcę też go porównywać do zapachu Alien, bo to tylko inspiracja tym zapachem, choć powiem trafiona.

Zapach z początku owszem jest ciężki i wyczuwa się alkohol, lecz z minuty na minutę staje się delikatniejszy i wydobywa z siebie to co najlepsze. Z czym mi się on skojarzył na samym początku - oczywiście z kwiatami i orientalnością, więc to co lubię.

Na mojej skórze utrzymuje się ponad 6 – 7 godzin, co uważam za rewelację. Uwielbiam takie zapachy, gdyż są zapamiętywalne i dobrze się w nich czuję i chyba o to chodzi.

Czy sięgnę po kolejne zapachy EliXir? OCZYWIŚCIE za taką cenę i w takiej jakości nie mogłabym postąpić inaczej. POLECAM gorąco.

Jeżeli chcecie zapoznać się z szerokim wachlarzem perfum dla kobiet jak i dla mężczyzn odsyłam na stronę: https://elixirperfumes.pl 

Moja ocena:

7.8Ogólna ocena7.5Flakon8Nasadka8Aplikator7.5Opakowanie


 

Dodatkowe informacje

Nazwa:
D72 Alien
Marka:
EliXir
Pojemność:
36 ml
Zawartość:
nowy, pełny