EliXir M01 Black - Inspiracja Giorgio Armani Code
EliXir M01 Black - Inspiracja Giorgio Armani Code © Dariusz Mazurek Flakony.eu
Flakony.eu Flakony.eu

EliXir M01 Black - Inspiracja Giorgio Armani Code

W skrócie o samej firmie i jej zapachach: 

Perfumy powstały z pasji do perfum i zapachów. To nowość na polskim rynku, ale bardzo szybko się rozwijająca. Są to wody perfumowane, a nie wody toaletowe.

Zamknięte w eleganckim flakoniku perfumy o pojemności 36 ml inspirowane najpiękniejszymi kompozycjami zapachowymi. Powstały przy współpracy z francuską manufakturą produkującą esencje zapachowe od 1926 r. Firma zaopatruje kreatorów perfum pracujących dla najwyższej klasy projektantów.

To perfumy wykreowane z dbałością o każdy najmniejszy szczegół, aby cieszyły zmysły. Każde opakowanie i flakonik oznaczony jest numerem z listy inspiracji, aby w jak najprostszy sposób można było określić preferencje Klienta.
D - zapachy damskie
M - męskie perfumy
Zaperfumowanie wynosi 20 % zawartości olejków co gwarantuje trwałość i wydajność, a pojemność 36 ml sprawia, że produkt jest po prostu wygodny w codziennym użytkowaniu i w dystrybucji. 

EliXir M01 Black:
Kategoria zapachu: świeży, orientalny, korzenny
Wyraziste nuty: cytrusy, drzewo, orient

created for you...
...inspired by famous brands

EliXir M01 Black - Inspiracja Giorgio Armani Code - © Dariusz Mazurek Flakony.eu
1 / 7

Opinia Flakony.eu:

Przedstawiamy Wam jeden z męskich zapachów inspirowany Code Giorgio Armani. Kolor pudełka jak i etykiety inspirowany oryginałem. Tak jak w przypadku zapachów dla kobiet tak i tu poręczny flakon, który można zabrać wszędzie.

W testach brał udział przede wszystkim mój mąż, ponieważ to męski zapach. Mężowi przypadł od razu do gustu. Albo mu się coś podoba, albo nie, więc zapach zdał u męża egzamin.

Nie byłabym sobą, gdybym nie powąchała tego zapachu i …. przepadłam. Zapach typowo męski taki jaki lubię u mężczyzn. Zapach świeży, cytrusowy z nutą orientalną. Pachnie zadbanym, nowoczesnym z nutą romantyzmu mężczyzną, ale to wyłącznie moja ocena.

Mężowi bardzo się podoba a to już wielki PLUS dla zapachu, bo trudno mojego męża zadowolić odnośnie perfum. Trwałość znakomita i długo utrzymuje się na skórze.

Cieszy się również z tego, że flakon jest poręczny, więc ma możliwość zabrania go na służbowe wyjazdy czy ważne spotkania. Jest idealny pod każdym względem a to cieszy i męża jak i mnie, gdyż jest zadowolony. Mąż oczywiście pyta kiedy kupimy kolejne męskie zapachy.

Jeżeli chcecie zapoznać się z szerokim wachlarzem perfum dla kobiet jak i dla mężczyzn odsyłamy na stronę: https://elixirperfumes.pl

Moja ocena:

7.3Ogólna ocena6.5Flakon7Nasadka8Aplikator7.5Opakowanie


 

Dodatkowe informacje

Nazwa:
M01 Black
Marka:
EliXir
Pojemność:
36 ml
Zawartość:
nowy, pełny