EliXir M29 Bleu – Inspiracja Chanel Bleu de Chanel
EliXir M29 Bleu – Inspiracja Chanel Bleu de Chanel © Dariusz Mazurek Flakony.eu
Flakony.eu Flakony.eu

EliXir M29 Bleu – Inspiracja Chanel Bleu de Chanel

W skrócie o samej firmie i jej zapachach.

Powstały z pasji do perfum i zapachów. To nowość na polskim rynku, ale bardzo szybko się rozwijająca. Są to wody perfumowane, a nie wody toaletowe.

Zamknięte w eleganckim flakoniku perfumy o pojemności 36 ml inspirowane najpiękniejszymi kompozycjami zapachowymi. Powstały przy współpracy z francuską manufakturą produkującą esencje zapachowe od 1926 r. Firma zaopatruje kreatorów perfum pracujących dla najwyższej klasy projektantów.

To perfumy wykreowane z dbałością o każdy najmniejszy szczegół, aby cieszyły zmysły. Każde opakowanie i flakonik oznaczony jest numerem z listy inspiracji, aby w jak najprostszy sposób można było określić preferencje Klienta.
D - zapachy damskie
M - męskie perfumy
Zaperfumowanie wynosi 20 % zawartości olejków co gwarantuje trwałość i wydajność, a pojemność 36 ml sprawia, że produkt jest po prostu wygodny w codziennym użytkowaniu i w dystrybucji. 

EliXir M29 Bleu:
Kategoria zapachu: świeży, drzewny
Wyraziste nuty: cytrusy, drzewo, ambra, cedr

created for you...
...inspired by famous brands

EliXir M29 Bleu – Inspiracja Chanel Bleu de Chanel - © Dariusz Mazurek Flakony.eu
1 / 8

Opinia Flakony.eu

Kolejnym męskim zapachem, który chciałabym wraz z mężem zrecenzować jest woda perfumowana Bleu zainspirowana Chanel Bleu de Chanel. Pudełko podobne do Chanel, ale niedosłownie. Tak jak w przypadku wszystkich, które mamy u siebie zapachów EliXir jest to poręczny flakonik, który łatwo schować i zabrać gdzie się tylko chce. Nie zajmuje dużo miejsca a poza tym mało waży.

Zapach zniewalający, świeży, drzewny i cytrusowy takie zapachy przychodzą nam na myśl na początku. Na początku zapach jest intensywny, z czasem traci na intensywności, ale nie na walorach zapachowych. Utrzymuje się kilka godzin, gdyż jest to woda perfumowana, co w przypadku zapachów męskich nie często się zdarza.

Mąż dosłownie zakochał się w zapachu a ja mogę podziwiać ten zapach na moim mężu i jak unosi się na nim i za nim gdziekolwiek pójdziemy.

Kolejny zapach EliXir, który nas nie zawiódł. Za niewielkie pieniądze mąż może się cieszyć trwałym, świeżym zapachem bez obawy, że po godzinie czy dwóch straci na swoich walorach zapachowych.

Naprawdę poleca mój mąż jak i ja zapachy z EliXir za przystępną cenę, niesamowite zapachy, wygodę i poręczność oraz przede wszystkim za trwałość.

Jeżeli chcecie zapoznać się z szerokim wachlarzem perfum dla kobiet jak i dla mężczyzn odsyłamy na stronę: https://elixirperfumes.pl

Moja ocena:

7.4Ogólna ocena7Flakon7Nasadka8Aplikator7.5Opakowanie


 

Dodatkowe informacje

Nazwa:
M29 Bleu
Marka:
EliXir
Pojemność:
36 ml
Zawartość:
nowy, pełny